Dalykis savo pasakojimais internetiniame leidinyje "Café Babel"

Traukia žurnalisto darbas, bet norėtum pirmiausia pamiklinti ranką neišeidamas iš namų? Tuomet jaunimo rengiamas ir jaunimui skirtas internetinis žurnalas „Cafébabel“ kaip tik tau! "Erasmus“ mainų programoje dalyvaujančių studentų įkurtame leidinyje cafébabel skelbiami: straipsniai, vaizdo siužetai, nuotraukos, straipsnių vertimai.

Informacija pateikiama 6 kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų, lenkų ir ispanų. Prieš skelbimą visą turinį patikrina profesionalių žurnalistų komanda.

Gali gvildenti socialinius ir politinius klausimus, rašyti apie meną arba gyvenimo būdą arba dalytis savo mintimis dabartiniam Europos jaunimui svarbiais klausimais. Susidomėjai? Susikurk savo profilį svetainėje ir prisijunk prie vienos iš 20 regioninių komandų arba įkurk naują komandą. Prisijungus prie profilio bus galima matyti naują pasirinktos grupės narių arba konkretaus autoriaus skelbiamą medžiagą. Pradėjus skelbti savo darbus galima matyti ir savo paties straipsnių, nuotraukų ir kitos medžiagos sąrašą.

Leidinio "Café Babel" puslapiai pateikiami ir tinkluose Google+, Twitter ir Facebook.