Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos edukacinės ir sportinės veiklos jaunimui

1. Paskaitos mokiniams apie tai, kaip tapti kariu, kokį tarnybos būdą pasirinkti, įvairios estafetės, sportinė aktyvi veikla su moksleiviais. Dėl atvykimo į mokyklas patartina iš anksto susisiekti su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. Organizuoja Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

2. Paskaitos bedarbiams darbo biržoje, užimtumo tarnyboje apie įsidarbinimo galimybes Lietuvos kariuomenėje. Tikslinė auditorija – 16–30 m. amžiaus jaunuoliai, vaikinai ir merginos. Organizuoja Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

3. Estafečių ar kitų sportinių veiklų visuomenei organizavimas miestų švenčių metu. Renginiuose reklamuojama Lietuvos kariuomenė. Tikslas – pozityvaus Lietuvos kariuomenės įvaizdžio formavimas ir jaunų (16–30 m.) žmonių pritraukimas. Organizuoja Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

4. Renginių jaunimo ir įvairioms kitoms organizacijoms, estafečių ar kt. sportinių veiklų organizavimas. Tikslas – pozityvaus Lietuvos kariuomenės įvaizdžio formavimas ir jaunų (16–30 m.) žmonių pritraukimas, įsidarbinimo galimybių Lietuvos kariuomenėje pristatymas. Organizuoja Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

Kontaktinis asmuo: Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Verbavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Giedrė Kazlauskienė, el. pašto adresas [email protected], tel. (8 5) 210 3710, (8 675) 99002