Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Karjeros planavimo ir profesinio orientavimo paslaugos

Karjeros orientavimo konsultacijos 9-10 kl. moksleiviams renkantis mokymosi dalykus mokyklose. Susitikimo metu orientuojamasi į asmens pomėgius ir charakterio savybes, siekiant padėti moksleiviams suprasti, kuri profesinė sritis jiems galėtų būti tinkama. Susitikimai pagal poreikį ir esančius apribojimus gali būti vykdomi nuotoliniu būdu arba gyvai atvykstant į mokyklą.

Profesinis ir studijų orientavimas 11-12 kl. moksleiviams mąstantiems apie karininko kelią ir studijas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Jaunuoliai supažindinami su studijų programomis ir studijų pobūdžiu, renkantis karininko kelią Lietuvos karo akademijoje.

Paslaugos teikimo ypatumai: Susitikimai pagal poreikį ir esančius apribojimus gali būti vykdomi nuotoliniu būdu arba gyvai atvykstant į mokyklą. Paslaugą organizuoja Kompetencijų vertinimo ir komplektavimo centras.

Kontaktinis asmuo: Kompetencijų vertinimo ir komplektavimo centro Personalo atrankos specialistė Laura Kriščiūnaitė, [email protected], +37052103593, +37068231072.