Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Atvirų durų diena

Atvirų durų diena (ADD) - kasmetis Lietuvos karo akademijos renginys, kurio metu lankytojams atveriamos griežtai saugomos šios karinės aukštosios universitetinės mokyklos durys ir visi norintys gali iš arti pamatyti, kur ir kaip Lietuvos kariuomenei rengiami būsimi karininkai lyderiai.

Tikslinė grupė: Lankytojų amžius nėra ribojamas, tačiau tikslinė auditorija – vyresnių klasių moksleiviai, kurie renkasi studijas aukštojoje mokykloje ir profesiją joje įgyti. Todėl ADD rengiama balandžio mėn. atsižvelgiant į moksleivių pavasario atostogų grafiką, kad atostogos nesutaptų su ADD.

Akademijoje pristatomos čia vykdomos universitetinės studijos, karinis rengimas, stojimo į šią ugdymo įstaigą sąlygos, karjeros perspektyvos, karininko profesijos ypatumai. Visi norintys kviečiami dalyvauti ekskursijose po Akademiją – užsukti į Kariūnų batalioną, apsilankyti sporto komplekse, ramovėje, muziejuje. Apie savo veiklą taip pat pasakoja svečiai – Lietuvos šaulių sąjungos ir kitų institucijų, su kuriomis Karo akademija bendradarbiauja, atstovai. Renginio metu vyksta įvairūs kariniai žaidimai ir estafetės, svečiai gali išbandyti kario ekipuotę, pasivaišinti kareiviškomis vaišėmis, jų laukia įvairios linksmos staigmenos.

Paslaugos ypatumai: Lietuvos karo akademijos atvirų durų diena – atviras, nemokamas renginys, organizuojamas LKA (Šilo g. 5A, Vilnius).

Kontaktinis asmuo: G9 skyriaus viršininkas mjr. D. Suchockis, +370 620 489 76, [email protected]