Valstybinė miškų urėdija. Edukacinės veiklos jaunimui ir visuomenei

VĮ Valstybinių miškų urėdija kasmet vykdo tradicinius renginius, kuriuose kviečiama dalyvauti visuomenė. Kai kurios akcijos orientuotos ir į jaunimą.

Kovo mėnesį vyksta tradicinė inkilų kėlimo šventė „Paukščiai grįžta namo“, kurios metu darželinukai ir moksleiviai kartu su miškininkais gamina ir iškelia inkilus grįžtantiems paukščiams. Šventė vyksta visuose įmonės regioniniuose padaliniuose, kurių yra 26. Šventę atskirai rengia regioniniai padaliniai, miškininkai bendradarbiauja su vietos ugdymo įstaigomis.

Balandį vyksta tradicinis Nacionalinis miškasodis – miškininkai kviečia prisijungti vaikus, jaunimą, visuomenę sodinant medžius visoje Lietuvoje. Šventė vyksta visuose įmonės regioniniuose padaliniuose, kurių yra 26. Į renginį skelbiama registracija.

Kasmet rugsėjį, švenčiant Miškininko dieną, miškininkai organizuoja apie 100 renginių visuomenei ir jaunimui, siūlydami susipažinti su įspūdingiausiais miške vykstančiais reginiais. Informacija apie juos skelbiama www.vivmu.lt svetainėje, registracija nebūtina.

VMU miškininkai ugdymo įstaigų prašymu veda pamokas apie miškininkystę, skaito paskaitas, veda ekskursijas.

Paslaugos teikimo ypatumai: Veiklą įgyvendina įmonės regioniniai padaliniai https://www.vivmu.lt/lt/padaliniai/

Kontaktinis asmuo: Komunikacijos vadovė Sandra Trinkūnaitė-Rimkienė, [email protected], 8 687 19545