VĮ Valstybinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos akcijos, renginiai, talkos ir kitokia veikla, susijusi su ekologija, tvaria plėtra

Paslaugas teikia visi 26 regioniniai padaliniai. Regioniniai padaliniai bendradarbiauja su moksleiviais visuose įmonės organizuojamuose ir visuotinėse akcijose („Darom“, „Paukščiai grįžta namo“, „Miškasodis“, „Parsinešk Kalėdas į savo namus“), taip pat mokyklų prašymu priima moksleivius į atviras pamokas girininkijose „Miško ir aplinkosaugos švietimo klausimais“, vykdo prevencinius susitikimus su moksleiviais priešgaisriniais ir miško taršos klausimais, atsako į ‚miškininkystės temomis“ diplominius darbus rašančių studentų anketas. Regioniniai padaliniai taip pat organizuoja talkas (šiukšlių rinkimas, inkilų kabinimas, sodinimas), edukacines ekskursijas miško muziejuose, pažintiniuose takuose.

Kontaktiniai asmenys – girininkai kiekvienoje girininkijoje, miško auginimo specialistai, girininko pavaduotojai, vyr. miškininkai. Kreiptis į regioninio padalinio vadovą: